NADRUKI I ZDOBIENIA

Nadruk Fleksograficzny

Technika nadruku przy pomocy elastycznej, wypukłej formy drukowej, wykonanej z polimeru.

Druk Cyfrowy

Materiały przeznaczone do druku przekazywane są do maszyny drukującej w postaci danych komputerowych. Swoistą forma drukowa jest sam zapis cyfrowy.

Suchy Offset

Odmiana druku, w której obraz przenoszony jest z cylindrycznej formy drukowej na cylinder pokryty gumą, a następnie z cylindra na podłoże drukowe. Wszystkie kolory nakładane są jednocześnie.

Sitodruk

Druk sitowy, sitodruk, serigrafia – technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.

Hot-Stamping i In-line foiling

Dekorowanie złotą lub srebrną folią, przyklejana na gorąco. Z kolei In-line foiling to dekorowanie folią połączone z nadrukiem sitowym.

Inne dekoracje

Apla to metoda druku offsetowego i sitodruku stosowana jako tło lub podkład pod tekst lub ilustracje. Efektem zastosowania apli jest jednolita powierzchnia nadruku. Lakier wybiórczy to opcja, jeśli chcesz uzyskać matowy i błyszczący lakier na tubie w różnych kombinacjach. Zapewniamy również pełną obsługę dekoracji zamknięć. W zależności od rodzaju zamknięcia możemy zaoferować: metalizację, pasek Hot-Stamping lub prosty zadruk.

Szczegóły

  • details

    Druk według gotowego projektu klienta.

  • details

    Możliwość nadruku próbnego.

  • details

    Zabezpieczenie zamknięcia - opcja patynki, czyli plomby z folii aluminiowej lub plastikowej dla zamknięć nakręcanych; opcja folii pokrywającej zamknięcie (sleeve) dla wciskanych.

  • Zdobienie zamknięć w tym: wybarwienia, metalizacja, paski Hot-Stamp, lub druk.

Masz pytanie dotyczące naszej oferty?


Jesteśmy tu dla Ciebie i z przyjemnością wyjaśnimy każdą kwestię.