Polityka prywatności

Ochrona prywatności

Polityka prywatności


Nie udostępniamy ani nie sprzedajemy w jakiejkolwiek formie zgromadzonych danych osobowych naszych użytkowników. W każdym przypadku publikacji danych osobowych zwrócimy się do Ciebie o pozwolenie.

Korzystanie z naszej strony może wymagać akceptacji mechanizmu cookies (ciasteczek), które możemy wykorzystać w celu ochrony poufnych danych, śledzenie aktywności na naszej stronie i lepszej obsługi naszych klientów. Cookies to małe pliki danych, które mogą zostać wysłane przez naszą stronę internetową na Twoją przeglądarkę w celu przechowywania na dysku twardym komputera. Możemy ujawnić informacje dla potrzeb prawnych i regulacyjnych lub jeżeli uważamy, w dobrej wierze, że takie ujawnienie jest wymagane lub niezbędne dla ochrony praw innych osób lub w celu zapobieżenia szkody.
man
block

 Ochrona danych osobowych

 

Wszystkie dane osobowe są zbierane, przetwarzane i udostępniane na zasadach zgodnych z obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawem. W przypadku zamawiania wzorów na naszej stronie proszony jesteś o podanie nazwiska i/lub nazwy firmy, tytułu, adresu, adresu e-mail oraz innych niezbędnych danych kontaktowych. Podawanie swoich danych jest całkowicie dobrowolne.

 

Twoje dane osobowe wykorzystywane są przez nas do identyfikacji Ciebie jako użytkownika tej strony internetowej, a także odpowiadania na Twoje zapytania, badania trendów rynkowych oraz formułowania planów biznesowych. Możemy za Twoją zgodą wykorzystać Twój adres e-mail, by skontaktować się w celu złożenia oferty produktów lub usług, które mogą Cię zainteresować. Na zasadach przewidzianych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza jednocześnie likwidację konta lub uniemożliwienie korzystania z niektórych usług portalu.