Nasze aktualności


Waterfall
10.12.2021

Zmieniamy się dla was!

Zmieniamy obecne główne wejście do firmy na nową zrównoważoną przestrzeń zintegrowaną z recepcją. Wszyscy nasi goście będą otoczeni naturą i dobrą atmosferą. Wygląda obiecująco!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą tub ekologicznych.

10.12.2021

Tuby 100% PCR. Twój recykling ma znaczenie!

Z przyjemnością prezentujemy tubę wykonaną w 100% z materiału PCR. Po wielu przeprowadzonych testach z radością informujemy, że możemy zaoferować produkt wykonany aż w 100% z tego materiału bez dodawania materiałów pierwotnych. Korpus tuby, główka oraz zamknięcie zostały wykonane w 100% z materiału pokonsumenckiego. Decyduj odpowiedzialnie o swoim produkcie. Wybierz nasz materiał PCR i pomóż nam wspierać ogólnoświatowy obieg recyklingu.

10.12.2021

Naszym zdaniem, czyli oświadczenie Zarządu w związku z pandemią COVID.

Poniżej przedstawiamy oświadczenie Zarządu, dedykowane wszystkim naszym partnerom na całym świecie. Specjalne podziękowania dla wszystkich naszych dostawców, agentów, kontrahentów i klientów walczących z globalnym kryzysem. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wspólne dobro.

Oświadczenie
04.05.2023

Nowa odsłona Dafo - tuby owalne

Przedstawiamy nowy owalny kształt tuby który pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego produktu i wyróżnienie się na półkach sklepowych. Kompaktowe tuby owalne to połączenie prestiżu, piękna jak i wysokiej funkcjonalności.

Opcja dostępna również przy użyciu materiałów recyklingowych i zastosowaniu wszystkich metod druku. 

07.06.2024

Globalny Standard Bezpieczeństwa Żywności BRC

test

Zapraszamy do kontaktu


Z przyjemnością opowiemy Ci o wszystkich zaletach tych maszyn. Znamy je od podszewki. Do usłyszenia!